OdporúčameZaložiť web alebo e-shop

Oznamy

 Slovenský zväz telesne postihnutých, základná organizácia rodičov zdravotne postihnutých detí a mládeže Levice

vás srdečne pozýva na

 

   Popoludnie plné zábavy

 

        27.mája 2017 v Leviciach  od 14.00 h

    v  SportsGarden Levice na Mochovskej ulici.

Pripravujeme pre deti malé i veľké a  aj dospelákov pestrý program:

- kúzelník

- ukážka výcviku psov

- penová párty

- cvičitelia Jungle Gym Levice

- nafukovací hrad a trampolína, cukrová vata

- maľovanie na tvár                                                               

- športové súťaže

- tvorivé dielne

- občerstvenie

Pre deti sú pripravené aj krásne, hodnotné darčeky.

Svoju účasť prosíme nahlásiť najneskôr do 24. mája 2017 e-mailom, alebo na t.č. 0911932010. 

Tešíme sa na spoločne strávené veselé popoludnie, ktorým oslávime prichádzajúci Medzinárodný deň detí.

 

Podujatie finančne podporil Nitriansky samosprávny kraj

 

yesheartyes

 

 

Vážení priatelia, milé deti a mládež!

 Srdečne Vás všetkých pozývame na spoločné stretnutie na podujatí s názvom

Poveľkonočná diskotéka,

ktoré sa bude konať  dňa 18.4.2017 (utorok – ešte sú prázdniny) od 14.00 h v jedálni Slovenského Červeného kríža na Poľnej ulici v Leviciach. Stretnutie bude plné hudby, tanca, zábavných hier a nebudú chýbať  ani maškrty. Svoju účasť prosím nahláste telefonicky alebo cez internet najneskôr do 13.4.2017.

Tešíme sa na Vás.

                                                                         Šidlová Zlatica a celá Rada ZO

 

 

                                                                     smileysmileysmiley

Podujatia pripravované ku koncu roka 2016

       Blíži sa obdobie Vianoc a tento čas je už pravidelne venovaný spoločným stretnutiam rodín a priateľov a  obdarovávaniu, či už darčekmi hmotnými alebo zážitkovými.

Dňa 3. decembra 2016  (sobota) sa stretneme o 14.00 h v Leviciach v Kine Junior. Čaká nás premiéra rozprávky z dielne W.Disneyho s názvom Vajana. Je to animovaný dobrodružný film – legenda o konci sveta a rozpráva príbeh odvážnej dievčiny, ktorá sa za pomoci poloboha Maui vydá na nebezpečnú cestu – splniť úlohu svojich predkov a zachrániť svet ľudí.

Rozprávkový príbeh začne o 15.00 h a bude jedným z darčekov od Mikuláša, ktorý zavíta medzi nás ešte pred predstavením a samozrejme prinesie a rozdá aj mikulášske balíky.

Tak ako po minulé roky, balíčky pre postihnuté deti a mládež – našich členov budú hradené organizáciou a pre zdravých súrodencov si ich môžete objednať za sumu 5,00 eur.

Prosíme, aby ste sa nahlasovali čo najskôr – najneskôr do 1.12.2016.

 

Dňa 5.12.2016 (pondelok) bude otvorenie výstavy vo výstavnej sále v Juniore a vystavované budú rôzne výrobky zo šúpolia. Výstava bude trvať od 5.12. – 16.12.2016.

 

Už každoročne pripravuje okresné centrum Levice Benefičný koncert. V tomto roku sa bude konať dňa 13.12.2016 o 16.00 h v Leviciach v kine Junior a účinkovať bude spevácky  súbor ľudových piesní Lipka  z Tehly a detský folklórny súbor Tekovanček zo Starého Tekova. Vstupné na podujatie je dobrovoľné – podľa vašich fin. možností. Výťažok  z koncertu bude použitý na ďalšie kultúrno-spoločenské podujatia.

V deň konania Benefičného koncertu sa budú konať aj Vianočné predajné trhy vo vestibule Junioru s ponukou rôznych predvianočných produktov.

 

Záver roka  a príchod nového môžeme spoločne osláviť v Park hotel Hokovce, kde sa v dňoch 30.12. 2016 – 2.1.2017 (3 dni a 3 noci) bude konať Silvestrovský pobyt. Máme zmenu v cene pobytu oproti minulej informácii – cena pobytu je 120,00 eur za osobu – čiže o 10,- eur menej oproti pôvodnej cene. V cene je zahrnuté 3x ubytovanie, 3x plná penzia (začína sa obedom a končí sa raňajkami), silvestrovská zábava s 2 večerami, prípitkom úvodným aj polnočným, hudba, tanec, tombola. Počas pobytu je k dispozícii bowling a voľný vstup do bazénu. Prihlasovať sa môžete už teraz na horeuvedené kontakty.

 

Milí priatelia, verím, že Vás ponúkané podujatia oslovili a teším sa na spoločné stretnutia.

 

Tým, ktorí sa z vážnych dôvodov nebudú môcť zúčastniť na žiadnom z ponúkaných podujatí želám pokojné a šťastné preživia Vianočných sviatkov , veselého Silvestra a veľa,veľa zdravia a šťastia v novom roku 2017.

                                                   

                                                   

                                                                                            Šidlová Zlatica

                               

 

         Tekvicová párty   

Vážení rodičia, milé deti a mládež, priatelia!

Srdečne Vás pozývame na podujatie s názvom Tekvicová párty, ktoré sa uskutoční dňa 27.10.2016 v Leviciach, v jedálni SČK na Poľnej ulici  od 15.00 h.

Prineste si prosím tekvice na vyrezávanie, nástroje na vyrezávanie a iné pomôcky na ozdobovanie tekvíc ( šípky, listy, fixy a pod.).

 O občerstvenie bude postarané a o dobrú náladu a hudbu do tanca sa postará disdžokej Janko Polc ( súťažiaci z televíznej relácie Česko-Slovensko má talent).

 

Tešíme sa na Vás.

 

                                                                                    Rada ZO  rodičov ZPD a M Levice


                                                                           

Nový blok - dvojklikom tu, zahájite úpravu bloku...

Pozvánka na letné podujatia

Rada základnej organizácie pripravila na leto a letné prázdniny podujatia, na ktoré  ste všetci srdečne pozvaní:

Dňa 7. júla 2016 sa bude konať zájazd na termálne kúpalisko Štrand v Nových Zámkoch. Toto kúpalisko je vybavené detským, plaveckým, rekreačným i kľudovým bazénom s termálnou vodou. V okolí bazénov je dostatok zelene, kúpalisko je vybavené niekoľkými stánkami s možnosťou zakúpenia rýchleho občerstvenia, ale aj teplého menu, prípadne cukráreň.

Odchod autobusu bude o 8.00 h z Levíc z parkoviska oproti Lidlu. Účastnícky príspevok je 5,00 eur za dospelú osobu, 3,00 za dieťa do  15 rokov a zdravotne postihnuté deti a mládež (členovia) neplatia. V účastníckom príspevku je zahrnutá doprava a vstupné.

 Prihlasovať sa môžete u pani Kupčovej Anny na t. č. 0908950586, alebo mailom na horeuvedenú adresu, prípadne na e- mail: ankakupcova@gmail.com  najneskôr do 1.7.2016. U nej môžete vyplatiť aj účastnícky príspevok, prípadne v kancelárii vždy v stredu.

Dalšie podujatie

V dňoch 9.-10. augusta 2016 sme pripravili dvojdenný zábavno-poznávací zájazd do Pieninského národného parku, konkrétne do Červeného kláštora. Súčasťou zájazdu bude zastávka vo Vysokých Tatrách – v prípade dobrého počasia, plánujeme výjazd  kabínkovou lanovkou, splav na pltiach po Dunajci nádherným kaňonom Pieninského národného parku so zaujímavým komentárom a príbehmi  skúsených pltníkov.  Ubytovaní budeme v Chate Pieniny za obcou Lesnica v dvojposteľových izbách s možnosťou prístelku s WC, sprchou, TV, Wifi. V chate je k dispozícii reštaurácia, kde bude v cene objednaná večera a raňajky. V chate sa nachádza aj wellness, sauna, bazén – takže si pribaľte aj plavky. Druhý deň pobytu navšítime  múzeum v Červenom Kláštore.  Predpokladaný príchod domov bude 10.8. vo večerných hodinách.

Odchod autobusu bude o 7.00 h z parkoviska oproti Lidlu. Účastnícke príspevky budú: 40,-- eur za dospelého a 20,-- eur za deti do 12 rokov a všetkých členov organizácie (deti a mládež).

V cene je zahrnutá doprava, ubytovanie, strava (večera + raňajky). Vstupenky na plť , na výhliadkovú jazdu lanovkou a  do múzea si každý hradí  individuálne.  Je potrebné mať so sebou ZŤP preukaz.

Prosím, aby ste sa prihlasovali čím skôr, najneskôr do 29. júla na mail adresu sztplv@gmail.com, prípadne telefonicky  na horeuvedenom t. č. alebo u pani Kupčovej.

Účastnícke príspevky môžete zaplatiť v kancelárii, každú  stredu dopoludnia, prípadne po telefonickom dohovore. Platiť môžete aj priamo na účet v Slovenskej sporiteľni na č. SK9109000000000028626072. Variabilný symbol uvádzajte 2222 a do správy pre prijimateľa poznačte svoje meno a poznámku za Pieniny.    

 Verím, že  Vás ponúknuté podujatia oslovia a strávime veselé leto.

Vážení rodičia, milé deti a mládež!

Srdečne Vás pozývame na podujatie pri príležitosti MDD.

Rada ZO s finančnou podporou Mestského zastupiteľstva v Leviciach a Nitrianskeho samosprávneho kraja pre Vás pripravila zájazd do ZOO vo Viedni, ktorý sa bude konať dňa 28.5.2016. Odchod autobusu bude z Levíc, z parkoviska oproti Lidlu o 6.30 h.  Účastnícke poplatky budú nasledovné:

deti a mládež – členovia ZO – zdarma

deti do 6 rokov – zdarma

sprievodcovia detí a mládeže na invalidných vozíkoch – zdarma

všetci ostatní 15,-- eur ( doprava + vstupné do ZOO)

Prosím, aby ste svoj záujem nahlásili najneskôr do 20.5.2016 mailom, telefonicky alebo osobne a zároveň nahlásili nasledovné údaje:

meno, priezvisko:

 dátum narodenia:

 číslo preukazu ŤZP alebo ŤZP/S (označte aký druh preukazu máte) :

 číslo cestovného dokladu:

 Cestovať sa môže na OP alebo cestovný pas. Deti do 15 rokov musia mať vlastný pas. Prosím, skontrolujte si platnosť dokladov.

Predpokladaný príchod do Levíc bude o 20.00 h.

Účastnícke príspevky môžete uhradiť v kancelárii po predbežnom telefonickom dohovore, alebo aj bezhotovostne na č.účtu SK9109000000000028626072   v.s. 1516  k.s.0308 a v správe pre prijímateľa napíšte svoje meno.

Milí priatelia, verím, že spolu strávime pekný deň  a veselo oslávime sviatok detí.

 

smiley

                                                                                                    

                                                                                      

 

Vážení priatelia, deti školopovinné i tie odrastenejšie!

    Kde sa vzali, tu sa vzali, jarné prázdniny do západoslovenského kraja zavítali. Aby sme sa nenudili a prázdninový čas veselo trávili, pozývame Vás na Prázdninovú diskotéku, ktorá sa bude konať dňa 24. februára 2016 od 14.00 h v Leviciach, v jedálne SČK. Priestory sú bezbariérové, disdžokej pozvaný, občerstvenie zabezpečené, Vám zostáva len prísť a priniesť si so sebou dobrú náladu. Svoju účasť nahláste na t.č. 0911932010. Vstup zdarma.

                                

   yes

 

Zájazd do Paríža

Leto je už v plnom prúde a my sa vyberáme nielen za hranice všedných dní, ale aj za hranice Slovenska a to priamo do metropoly Francúzska, do Paríža.

Čaká nás síce náročná cesta, ale 51 účastníkov 5-dňového poznávacieho zájazdu sa už teší na nové dojmy, zážitky.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Šťastné a pokojné vianočné sviatky a veľa zdravia a šťastia v novom roku 2015

 

 

 

 

Pozor! Pozor!

Dávame všetkým na vedomie, že dňa 29.8.2014 opúšťame na 10 dní rodné Slovensko a vyrážame za "hranice všedných dní" k moru do Talianska na Palmonú riviéru. Vzhľadom k tomu, že sme rodiny s postihnutými deťmi a mládežou, náš zdravotný stav je často neistý  a tak sa stalo, že i keď sme mali turnus plne obsadený, dnes máme voľné 2 trojposteľové (prípadne 1 trojposteľovú a 1 štvorposteľovú) izbu (štúdio, resp.apartmán) voľné a ponúkame ich širokej verejnosti, všetkým tým, ktorí majú chuť stráviť príjemné chvíle pri mori. Môžu to byť rodiny so zdravotne handicapovanými členmi, seniori i rodiny s malými deťmi. Bližšie informácie o destinácii nájdete na konci tejto stránky, prípadne na t.č. 0911932010. 

Poďte s nami k moru, užite si slnko, vodu i dobrú spoločnosť za výhodnú cenu.

 

yes

Vážení rodičia, milé deti a mládež,

nezadržateľne sa blíži najveselšie ročné obdobie plné zábavy, oddychu a výletov – leto a s ním i dovolenky a prázdniny. Aj my sme pre Vás pripravili hneď na začiatku leta výlet na termálne kúpalisko do Poľného Kesova, ktorý sa bude konať 3. júla 2014 / štvrtok/ s odchodom z Levíc o 8.30 h z parkoviska oproti Lidlu. Účastnícky príspevok bude tak ako i vlani 3,-- eur za osobu a vstupné si každý platí sám. Ceny do vonkajších bazénov sú:  dospelí 3,50 eur,

                                              deti od 3-15 r. – 1,50 eur

                                              dôchodcovia,ZŤP, sprievodca  - 1,50 eur.

V prípade nepriaznivého počasia pôjdeme do krytého bazéna, ktorý žiaľ nie je prispôsobený pre imobilné osoby na invalidných vozíkoch.

Prosím, aby ste svoju účasť nahlásili čo najskôr, najneskoršie do 27.6.2014.

 

Tešíme sa na spoločné stretnutie.

 

yes

 

Milé deti i všetci tí, ktorí s nimi chcú oslaviť Medzinárodný deň detí!!!

Je už nepísaným zvykom, že každoročne oslavujeme sviatok našich najmilších - našich detí. V tomto roku sme pri príležitosti MDD pripravili výlet do Bojníc, na ktorý Vás všetkých srdečne pozývame. Odchod autobusov bude z Levíc z parkoviska oproti Lidlu 1.júna 14 o 8.00 hod a vydáme sa na cestu plnú zábavy. V Bojniciach si môžeme pozrieť vystúpenie Sokoliarov, Zoologickú záhradu, Bojnický zámok i kúpalisko. Tí najmenší sa môžu povoziť na kolotočoch a iných atrakciách.

V prípade nepriaznivého počasia máme pripravený aj náhradný program - kúpanie v niektorom wellness. Nezabudnite si pribaliť plavky!

 

 

 

 

Vážení priatelia,
 
 oznamujeme Vám, že organizujeme zájazd do Nitry dňa 2.mája 2014 s odchodom o 10.00 h z Levíc z parkoviska oproti Lidlu. Divadlo s názvom "Mátohy" na motívy ľudovej rozprávky sa bude konať o 11.30 h v Divadle A.Bagara a po predstavení bude cca 2,5  hodinové voľno. Predpokladaný príchod domov bude o 16.30 - 17.00 h.
 Svoj záujem o zájazd prosím nahláste čím skôr, pretože počet účastníkov je obmedzený.
 
 
 
 
 
yes

Vážení priatelia,

dovoľujem si Vás upozorniť na podujatia, ktoré organizuje Mestské kultúrne stredisko  v Leviciach a myslím si, že by mohli byť zaujímavé aj pre naše deti a mládež.

V termíne 1.4. -5.4.2014 sa v Centre kultúry Junior budú konať už  tradičné Levické poľovnícke dni. Program celého podujatia pridávam ako prílohu. Sami si vyberte to, čo by bolo pre vás najzaujímavejšie, ale upozorňujem, že piatok je venovaný podujatiam pre deti.

 

                                                                                               yes

V termíne 7.-13.4.2014 v CK Junior a Levická synagóga sa budú konať LEVICKÉ DIVADELNÉ DNI.

Rada základnej organizácie Vás srdečne pozýva na divadelnú hru v podaní Teáter Komika s názvom

 „Z rozprávky do rozprávky, alebo prasiatko s.r.o.“

Príďte  a stretnite sa s takýmto spisovateľom a rozprávkárom, ktorý príbehy nielen píše, ale i hrá.

Taktiež s prasiatkom- rozprávkovým hrdinom- ktoré uniká svojmu osudu. Uteká pred hladným vlkom.

Dostáva sa teda až k nám, do nášho sveta, kde stretá spisovateľa – rozprávkára – a žiada od neho, aby mu napísal nový, lepší, krajší osud, ako ten nebezpečný, kde by si žilo ako také „prasa v žite“.

Réžia: Štefan Jurča a Roman Mihálka.

 

Predstavenie sa bude konať 8.apríla /utorok/ 2014 o 14.00 h v CK Junior.

Vstupné pre postihnuté deti a mládež bude zdarma, ostatní platia 1,-- eur.

Svoj záujem  o divadielko prosím nahláste mailom, cez fb, prípadne telefonicky na č. t. 0911837777 alebo 0911932010  do 7.4.2014.

Vážení priatelia,

srdečne Vás pozývame na filmové predstavenie Cililing a pirátska víla, ktoré sa bude konať dňa 21.3.2014 v Leviciach v kine Junior o 17.00 h. Vstupné pre postihnuté deti a mládež bude zdarma, ostatní platia 2,-- eur. Stretneme sa pred predstavením najneskôr o 16.45 h. Prosím, aby ste svoju účasť nahlásili do 20.3.2014 mailom alebo na tel.č. 0911932010.

 
Tešíme sa na spoločné stretnutie. 

Réžia: Peggy Holmes

Dobrodružný príbeh o Zarine, temperamentnej víle, ktorá je očarená nekonečnými možnosťami hviezdneho prachu. Keď sa Zarina dostane do problému, opustí svet víl a spojí svoje sily s intrigánskymi pirátmi. Cililing s priateľmi sa vydajú na epickú cestu za Zarinou a spoločne bojujú proti bande pirátov ... 

USA, Animovaný, rodinný, MP, 78 min., SD,

 


Viac info \ Trailer \ Hodnoteni                          eyes

Základná organizácia rodičov zdravotne postihnutých deti a mládeže Levice

 

Vás srdečne pozýva na

 

DETSKÝ   KARNEVAL  

 

ktorý sa bude konať dňa

25. februára 2014 o 15.30 h

 

v  Leviciach  v jedálni Slovenského Červeného kríža na Poľnej ulici.

 

Tešíme sa na Vás v krásnych maskách,            

 ktoré budú ocenené.                                              

                                                                                                    

 

Prihlasujte sa do 21.2.2014 na mail.adresu, alebo cez fb,

prípadne na t. č. 0911932010     

 

                                                        yes

 

 

Vážení priatelia,

 

Rada zákadnej organizácie rodičov zdravotne postihnutých detí a mládeže Vás srdečne pozýva na Ples zdravotne postihnutých

 

                                                                        yes

 

Vážení priatelia!

Súčasťou nášho Plánu podujatí na rok 2014 je aj Ozdravný pobyt pri mori. Pripravujeme pre Vás pobyt v Taliansku na Palmovej riviére, v oblasti Marche, cca 1200 km od Levíc, čiže približne v takej vzdialenosti ako sme boli v Bulharsku, prípadne v Grécku.

Ubytovanie zabezpečujeme v rezidencii Elena /Silvi Marina/ a to v samostatných apartmánoch typu štúdia, kde by každá rodina bola ubytovaná samostatne.

Charakteristika: veľmi príjemná, luxusná rezidencia sa nachádza neďaleko pláže, na pokojnom mieste v južnej časti letoviska. Vhodné pre náročných klientov. Bezbariérový prístup. Ubytovanie: apartmány sú komfortne zariadené, vždy s vybaveným kuchynským kútom, SPR+WC, trezor, TV, klimatizácia (za poplatok), balkón s výhľadom na more.

A2: (max. 2 osoby) štúdio (jedna miestnosť) s dvojlôžkom, kuchynský kút.

A3: (max. 3 osoby) štúdio (jedna miestnosť) s dvojlôžkom a samostatným lôžkom, kuchynský kút.

B4/5: (max. 5 osôb) spálňa s dvomi lôžkami, denná miestnosť s rozkladacím dvojlôžkom a kuchynským kútom. Prístelka pre 5. osobu (na vyžiadanie pri rezervácii, za príplatok).

Stravovanie: možnosť zakúpenia polpenzie alebo obedov a večerí.

Vybavenie a služby: recepcia, Wi-Fi pripojenie (v hale), reštaurácia, bar, záhrada, bazén, slnečná terasa, fitness.

Vzdialenosť od centra: 1,5 km, v mieste obchod i reštaurácia.

Vzdialenosť od pláže: 100 m.

Pláž: piesočná s pozvoľným vstupom do mora, plážový servis (1 slnečník + 2 kreslá/ apartmán) zahrnutý v cene pobytu.

Plánovaný termín: odchod 29.8.2014 – príchod 10.9.2014 – čistý pobyt pri mori bude 10 nocí.

Cena pobytu: 260,-- eur za osobu. V cene je doprava, ubytovanie a poistenie. 

 

                                                        yes